Index ¦ Archives ¦ Atom

The Power of Lifelong Learning

Zostań Pasjonat Learning. To zajmie trochę pracy, ale jedynym sposobem, aby to zrobić jest, aby rozpocząć naukę o rzeczach, które mają bezpośredni wpływ na twoje życie. Kiedy nauczysz się nowej koncepcji finansowej, która pomoże Ci zarobić pieniądze lub wyjść z zadłużenia, które będzie Ci wystrzelił w górę. Kiedy nauczysz się o sposób komunikowania, który pozwala sprzedawać więcej produktów, które będą Ci naładować. Kiedy nauczysz się, jak współdziałać z rodziną w zdrowy sposób i swoje relacje lepiej, Odwied? stron? internetow? że zainspiruje Cię! Zostań pasjonatem nauki. A kiedy to zrobisz, będzie uwolnienie potencjału swojego umysłu!

Czy kiedykolwiek spotkałeś kogoś, kto z dumą chwali się, że nie przeczytali książkę, ponieważ opuścił szkołę? Być może, że może być nawet ty (mam szczerą nadzieję, że nie!).

Często zastanawiam się, jak ci ludzie, udało nam się dostać w życiu. Jak radzą sobie z postępem technologii? Strona internetowa tutaj Kiedy ostatni raz wzrosły ich dochody? Co robią ze swoim czasem? Są one bardzo zadowolony ze swojego życia?

W moim skromnym zdaniem, powinniśmy nigdy nie przestać świadomie nauki i ustawianie sobie nowe wyzwania. To, co sprawia, że ​​jesteś zainteresowany, żywy i żywy. Wszyscy słyszeliśmy historie ludzi, którzy odchodzą, i po prostu przestać żyć. Często dosłownie. Umierają z boredom.How można się nudzić, jeśli miał coś nowego do nauki o?

Nie kupuję do myślenia, że ​​należy skoncentrować się tylko na Aby oferuj?c >> swoich mocnych i słabych stron outsourcingu. Nie mówię, że trzeba dążyć do doskonałości we wszystkim, co zrobić (to zupełnie inny wpis na blogu), ale niech mi pan zadać to pytanie ... jak będzie rozszerzać i rozwijać, jeśli tylko kiedykolwiek robić rzeczy, które są już dobry ?

Aktywne tworzenie nowych doświadczeń w swoim życiu daje kontrolę nad swoim życiem. Pomyśl o tym przez chwilę.

Można też położyć się i pozwolić życiu (a wszystko to brzydko wyzwania), aby ci się stało, można też tworzyć własne wyzwania, poznać je wizyta i strona i rozpocząć mastering swoje życie, zbierając więcej kompetencji i pewności, jak idziesz.

Tak więc kiedy "brzydko wyzwania życiowe 'zdarzają się, jesteś w stanie powiedzieć:" Mogę to zrobić! "Jak wielki będzie, że czujesz?

pewniej się czujesz, tym bardziej prawdopodobne będzie do podejmowania nowych zadań i rozwijanie nowych umiejętności. Im więcej nowych wyzwań wypełnić tym pewniej poczujesz, a dookoła to idzie. Jest to w górę spirali do lepszego życia.

Trzeba się poważnie o nauce do opracowania więcej kompetencji, a zatem bardziej w siebie, w swoim życiu.

 

Kliknij tutaj, aby otrzymać bezpłatny egzemplarz naszego Amazon Bestseller

Pobierz bezpłatny egzemplarz naszego aby odwiedzi? stron? bestsellera

Grab kopię Uwolnij moc Opcje binarne teraz!

Wpisz swoje dane poniżej

Nie będzie podać swoje dane do nikogo innego

Powered By PopUp Domination

© Jerri.